• RESTAURANT

  LED Aydınlatma Tasarımı ve Üretimi.

 • MARINE

  LED Aydınlatma Tasarımı ve Üretimi.

 • OFIS

  LED Aydınlatma Tasarımı ve Üretimi.

 • AVM

  LED Aydınlatma Tasarımı ve Üretimi.

PROJELERİMİZ
REBELION LIGHTING.REBELION LIGHTING.
img

rebeLION

Tüm dünyadaki müşterilerin güvendiği bir iş ortağı olmak için tam da ihtiyacınız olan üstün tekonolojili ürünler geliştiriyor ve üretiyoruz. Elektronik ekipman ve yarı iletken teknolojileri hızla ilerlemeye devam ederken, rebeLION bu gelişmeleri yakından takip etmektedir. Profesyonel yaşamımızın bizlere hediyesi olarak biriktirdiğimiz iş ortaklarımızın bizi tercih etmesinin nedenlerinden birisi bu öncü vizyonumuzdur.

Kurumsal vizyonu uygulayarak müşteriler, iş ortakları, hissedarlar, yerel topluluk ve çalışanlar da dahil olmak üzere tüm paydaşlarla uyum içinde işbirliği yaparak ve çözüm odaklı bakış açımızla çalışıyoruz. Amacımız dünyanın her yerindeki insanların yaşamlarını zenginleştirmek ve üretim yoluyla toplumun gelişimine katkıda bulunmaktır.

daha fazla bilgi al

Son Projelerimiz

Neden rebeLION?

Çalışanlar en değerli zenginliğimizdir. Çalışanların yeteneklerini, her biri kendine özgü nitelikleri ve düşünce tarzlarıyla birleştirerek kurumsal mozağimizi oluştururuz. Bu nedenle çalışanlarımızın çeşitliliğine ve farklı bakış açılarına saygı duyuyoruz. Ayrıca çalışanlarımıza bireysel büyüme sağlayabilmeleri için yeteneklerini geliştirme çabalarında destek oluyoruz.
Tüm fikirlerimiz ve eylemlerimiz müşteri odaklı iş yaklaşımımızdan kaynaklanmaktadır. Müşterilerimizin başarısına katkıda bulunmayı, değerli ve güvenilir bir ortak olarak birlikte büyümeyi hedefliyoruz. Bu nedenle, teknoloji geliştirme, üretim ve satış faaliyetleri de dahil olmak üzere tüm iş faaliyetlerimizde daima müşteri odaklı bir yaklaşım benimsemiş durumdayız. Bu bizim için, her zaman iş faaliyetlerine katma değer yaratmanın yollarını düşünmek anlamına gelmektedir.
İş ortaklarımızı, müşterilerimize sunduğumuz ürünlere değer katmamızı sağlayan değerli katkılar olarak görüyoruz.
rebeLION, kuruluşundan bu yana teknolojik gelişimi en önemli yönetim kılavuzlarından biri olarak benimsemiştir.
rebeLION, üretim yoluyla toplumun gelişmesine ve insanların rahat ve müreffeh yaşamlarına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle, müşterilerimizin beklediği kalite düzeylerini karşılayan ürünler sunmak bizim için bir gerekliliktir. Kaliteyi iş faaliyetlerimiz için temel görüyoruz. Sürekli olarak kalite iyileştirmeye kararlıyız.
REBELION LIGHTING * REBELION LIGHTING *

0 +

YIL

Deneyim
REBELION LIGHTING * REBELION LIGHTING *

0 +

Ülkeye

İhracat
REBELION LIGHTING * REBELION LIGHTING *

0 milyon +

ADET

Üretim
REBELION LIGHTING * REBELION LIGHTING *

0 milyon +

Aydınlatılan Mekan
Telefon

Adres

Beylikdüzü OSB Mah. Birlik Sanayi Sitesi 3. Cad. Birlik Sanayi Sitesi Kapı No: 13/59 Beylikdüzü/İstanbul