Vizyonumuz

Tüm dünyadaki müşterilerin güvendiği bir iş ortağı olmak için tam da ihtiyacınız olan üstün tekonolojili ürünler geliştiriyor ve üretiyoruz. Elektronik ekipman ve yarı iletken teknolojileri hızla ilerlemeye devam ederken bu gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Profesyonel yaşamımızın bizlere hediyesi olarak biriktirdiğimiz iş ortaklarımızın bizi tercih etmesinin nedenlerinden birisi bu öncü vizyonumuzdur.

Kurumsal vizyonu uygulayarak müşteriler, iş ortakları, hissedarlar, yerel topluluk ve çalışanlar da dahil olmak üzere tüm paydaşlarla uyum içinde işbirliği yaparak ve çözüm odaklı bakış açımızla çalışıyoruz. Amacımız dünyanın her yerindeki insanların yaşamlarını zenginleştirmek ve üretim yoluyla toplumun gelişimine katkıda bulunmaktır.

Kurucularımız yaşamlarının merkezinde olan “İnovasyon ve teknoloji liderliği” olan hayat felsefelerini, firmamızda kuruluşundan günüze kadar temel anayasamız olarak özümsemiştir. İtici gücümüz ülkemizin teknolojik olarak dünya pazarlarında söz sahibi olabilmesi için üzerimize düşen tüm görevlerimizi layıkıyla yerine getirebilmektir.
Bilgelik ve fikirlerimizi; işletmemiz için karın kaynağı olan üretim alanına yoğunlaştırarak dünyanın en muhteşem teknoloji üretim şirketi olmayı hedefliyoruz.
Çok hızlı bir şekilde ilerleyen dijital dünya ve yarı iletken teknolojileri alanında sürekli iyileştirme ve geliştirme hevesini korurken, sınırsız ilerleme ile insanlığa hizmet etmeyi hedefliyoruz.
Uluslararası bir şirket olarak uluslararası toplumda bir arada yaşama ve birlikte çalışmayı göz önünde bulundurarak, küresel olarak çeşitlenen ihtiyaçları karşılamak için çalışıyoruz.
Toplum ve işletmeler, iyi insan ilişkileri ve iletişimi olmadan bir arada var olamayan insan gruplarından oluşur. İnsan dostu bir yaklaşıma dayanan yönetim planları ile işimizi en doğru şekilde yapmaya odaklanıyoruz.

Telefon

Adres

Beylikdüzü OSB Mah. Birlik Sanayi Sitesi 3. Cad. Birlik Sanayi Sitesi Kapı No: 13/59 Beylikdüzü/İstanbul