Kurucularımızın Felsefesi

İşimizin temelinin ve tüm sorunların çözümünün üretim sahasında olduğuna inanıyoruz. Her bireyin öncü bir rol oynadığı, kendiliğinden çalıştığı ve üretim alanının kâr kaynağı olarak yenilik yapabilmesi için işleri sürekli geliştirdiği söylenebilir.
Tüm faaliyetlerimizde çevreyi koruyor ve topluma katkıda bulunuyoruz.
İyi bir kurumsal vatandaş olarak rebeLION, ticari faaliyetlerimiz aracılığıyla toplumun refahını sürdürmede öncü bir rol üstlenmektedir.

Gelecek nesiller için sürdürülebilir bir ortamın yaratılmasına katkıda bulunmak için, çevre korumasını bir üst yönetim önceliği haline getirdik. Tüm faaliyet alanlarımız için belirlenmiş net çevresel hedefler ile faaliyetlerimizi iyi planlanmış ve sürdürülebilir bir şekilde yürütüyoruz.
Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın beklentilerinin ötesine geçmek için çalışıyoruz.
Küresel bir bakış açısıyla düşünüyor, global yetkinliklerimiz ve köklerimizin hassasiyetinin farkında olarak hareket ediyoruz.

Giderek küreselleşen ve sınırsızlaşan günümüz iş dünyasında, faaliyetlerimizi gerçek bir küresel oyuncu olarak konumlandırılmış küresel bir perspektiften yürütüyoruz.

Gerçekten küresel bir şirket olmak, Türkiye dışındaki pazarlarda daha fazla satış yapmaktan daha fazlası demektir. Dünya çapında faaliyet gösteren müşterileri desteklemek ve dünya çapındaki tüm müşterileri, çalışanlarımızın yeteneklerini, yeteneklerini ve teknik bilgilerini ortaya çıkarmak için rebeLION tüm kaynaklarını seferber etmekledir. Bu küresel hedefleri en iyi şekilde karşılamak için personelimizi geliştirmeye ve organizasyon yapılarımızı geliştirmeye odaklanıyoruz.

Neye değer veriyoruz?

Çalışanlar
Çeşitliliğe saygı duyuyoruz ve bireysel büyümeyi destekliyoruz.

Çalışanlar en değerli zenginliğimizdir

Çalışanların yeteneklerini, her biri kendine özgü nitelikleri ve düşünce tarzlarıyla birleştirerek kurumsal mozağimizi oluştururuz. Bu nedenle çalışanlarımızın çeşitliliğine ve farklı bakış açılarına saygı duyuyoruz. Ayrıca çalışanlarımıza bireysel büyüme sağlayabilmeleri için yeteneklerini geliştirme çabalarında destek oluyoruz.

Özellikle ve öncelikle odaklandığımız değerlerimiz;

- Çalışanların sosyal yaşamları ve mesleki kariyerleri arasında denge sağlayan dinamik bir kurum kültürü oluşturmak.

- Çalışanları adil bir şekilde değerlendirmek ve ödüllendirmek.

- Beceri geliştirmeleri ve bu tür çabalara destek olmak için fırsatlar sağlamak.

- Güvenli ve konforlu bir çalışma ortamı sağlamak.

Tüm çalışanların güçlü bir şekilde motive edildiği, ilerlemek için geniş fırsatlara sahip olduğu, gururla ve güvenle çalıştığı bir kuruluş olmayı taahhüt ediyoruz.

Müşteriler

Değerli ve güvenilir iş ortakları olmaya çalışıyoruz.

Tüm fikirlerimiz ve eylemlerimiz müşteri odaklı iş yaklaşımımızdan kaynaklanmaktadır. Müşterilerimizin başarısına katkıda bulunmayı, değerli ve güvenilir bir ortak olarak birlikte büyümeyi hedefliyoruz. Bu nedenle, teknoloji geliştirme, üretim ve satış faaliyetleri de dahil olmak üzere tüm iş faaliyetlerimizde daima müşteri odaklı bir yaklaşım benimsemiş durumdayız. Bu bizim için, her zaman iş faaliyetlerine katma değer yaratmanın yollarını düşünmek anlamına gelmektedir.

Proaktif olarak yeni fikirler önererek ve müşteri memnuniyeti ve güveni üzerine uzun vadeli ilişkiler kurarak müşterilerimize değerli ve güvenilir bir ortak olacağız.

İş Ortakları

Karşılıklı faydalı ve sürdürülebilir ilişkiler kurarız.

İş ortaklarımızı, müşterilerimize sunduğumuz ürünlere değer katmamızı sağlayan değerli katkılar olarak görüyoruz.

İş Ortaklarımızla yakın ilişkiler kurmaya, uzun vadeli karşılıklı yarar sağlamak ve birbirimizden öğrenmek için çalışıyoruz. İyi iş ortakları olarak, sürekli büyüme ve refahın ortak hedeflerini hedefleyerek birbirimizin yeteneklerini geliştirmek istiyoruz.

Tüm tedarik zincirimizin insan hakları, adil ticaret, çevre koruma, mevzuata uygunluk, işyeri sağlığı ve güvenliği, ürün kalitesi ve güvenliği, bilgi güvenliği ve sosyal hizmetlerimizi yerine getirmede diğer tüm gereklilikler için en yüksek standartları korumasını sağlamak için iş ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz.

Teknoloji

İnovasyon ile ilişkilendirilmiş, yeni değerler yaratmaya çabalıyoruz.

rebeLION, kuruluşundan bu yana teknolojik gelişimi en önemli yönetim kılavuzlarından biri olarak benimsemiştir.

Değişen ihtiyaçlarını zamanında fark ederek ve değer verdikleri teknolojileri takip ederek müşterilerimizin iş faaliyetlerine katkıda bulunuyoruz. "İmalatın başlangıç ​​noktası üretim sahasındadır" olan temeli asla unutmadan, dünyanın en mükemmel imalat şirketi olmayı hedefleyerek inovasyon ruhu altında daha da büyük ilerleme kaydetmeye çalışıyoruz.

Kalite

Müşterilerimizin itibarını ve sosyal altyapının güvenilirliğini arttırıyoruz.

rebeLION, üretim yoluyla toplumun gelişmesine ve insanların rahat ve müreffeh yaşamlarına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle, müşterilerimizin beklediği kalite düzeylerini karşılayan ürünler sunmak bizim için bir gerekliliktir. Kaliteyi iş faaliyetlerimiz için temel görüyoruz. Sürekli olarak kalite iyileştirmeye kararlıyız.

“Kalite” ile sadece kendi spesifikasyonlarımızı karşılayan ürünlerden daha fazlasını kastediyoruz. Bu, müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak ve müşterilerimizle olan tüm ilişkilerde kaliteyi sağlamak anlamına geliyor. Bu nedenle kalite sadece araştırma ve üretim bölümlerimizin değil, tüm bölümlerin sorumluluğundadır. Kaliteyi düşündüğümüzde amacımız, yaptığımız her işte müşterilerimizin beklediği kalite seviyelerini sürekli karşılamaktır.

Zengin bir toplum yaratmak için, müşterilerimizin ve toplumun sürekli güvenini sağlamak için sürekli olarak kalite iyileştirmeleri yapacağız.

Telefon

Adres

Beylikdüzü OSB Mah. Birlik Sanayi Sitesi 3. Cad. Birlik Sanayi Sitesi Kapı No: 13/59 Beylikdüzü/İstanbul